Δρομείς Σύρου

syrosrunners athiles

syros imi 2014 dromeis dek 14 2  dromeis dek 14 proti propoinisi 2015 dromeis tinos syrosrunners athiles2

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ - FINIKAS RUN 2018

Τελευταία ενημέρωση: 21 Απριλίου 2018

100 μέτρα
Gerard Φιλιππος Ανεξαρτητος
SINGH SUBHDIP Σταθμος Βησσα
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ  ΣΥΡΟΥ 
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ  Αλέξανδρος  Ανεξάρτητος 
Βαμβακάρη Φανή Ανεξάρτητη
Βαρθαλιτης  Βασίλης  Άγιος Γεώργιος - Φρερ 
Βαρθαλιτης  Λευτέρης  Άγιος Γεώργιος - Φρερ 
Βαρθαλιτου Ειριαννα Νηπιαγωγειο Βαρης
ΒΛΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Βοσινάκη Ευανθία 6ο Νηπιαγωγείο Ερμούπολης
Βοσινάκης Μανώλης 6ο Νηπιαγωγείο Ερμούπολης
ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΕΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Γιαννακοπουλος  Ιωάννης  Νηπιαγωγείο φοίνικα
ΓΡΥΠΑΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΠΑΛΑΜΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ
Δαλδακης  Παναγιώτης Παιδικός σταθμός Βησσα 
Δοκιμακης Κωνσταντίνος  Ανεξάρτητος 
ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΟΙΝΙΚΑ
ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Κακάλης Θάνος Νηπιαγωγείο Βάρης
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ ΜΥΡΤΩ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ''ΦΩΛΙΑ''
ΛΙΑΚΑΤΟΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ  Σταθμος Βησσα
Μακρυωνιτου Αντωνια Νηπειαγωγειο Βαρης
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ
Μαραγκός Λορέντζο Πρώτο νηπιαγωγείο Ερμούπολης
Μαραγκός Νικόλας Νηπιαγωγείο Βάρης
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Ν/Γ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΑΝΝΑ
Μαραγκού Μάιρα Παιδικός Σταθμός Βήσσα
ΜΠΑΚΙ ΕΝΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ
ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΘΗΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
Νομικός Γιώργος Ανεξάρτητος
Ξαγοράρης  Ηρακλής 5ο Νηπιαγωγείο Ερμούπολης
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΝΗΠΙΑΓΟΓΕΙΟ ΦΟΙΝΙΚΑ
Παλαιολόγου Αλεξάνδρα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Παππα Ηλιάνα Ανεξαρτητος
Παρχαριδου Φωτεινη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Πιταούλης Ανδρέας 1ο Νηπιαγωγείο Ερμούπολης
ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
Πυρουνάκη Δανάη 3ο Νηπιαγωγείο Ερμούπολης
Ροβύθη Τερέζα Νηπειαγωγείο Φοίνικα
Ροβύθης Μάρκος Νηπειαγωγείο Φοίνικα
Ρουσσος Ιωαννης Ανεξαρτητος
Ρούσσος Αχιλλέας  Ανεξάρτητος
ΡΟΥΣΣΟΥ ΛΟΥΙΖΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΟΙΝΙΚΑ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Ρουσσου Μαργαριτα Νηπιαγωγείο "Η φωλια" Άγιος Γεώργιος 
ΣΑΛΑΧΑ ΣΟΦΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ
Σκορδιλη Λυδια Ανεξαρτητος
Σουέρεφ Γεώργιος-Χρήστος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΤΕΛΩΝΗΣ  ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ 
ΤΣΑΛΚΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Τσούρτη Μελίνα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΦΡΑΓΚΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Φρερη Άννα Μαρία Νηπιαγωγείο Φοίνικα
ΦΩΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Χατζηδάκη Ίριδα Παλάμη του Θεού

 

 

200 μέτρα
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ
Βαρθαλίτης Αντώνης Ακαδημία Vissas Club
Βλαχος Κωνσταντινος Δρομεις Συρου
Γαβιώτη Σμαράγδα Ανεξάρτητη
Γαβιώτη Σμαράγδα Πρώτο Δημοτικό σχολείο
Δαλδακη Αγγελική  Δημοτικό σχολείο ποσειδωνίας
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ
Δεναξας Θοδωρης Δρομεις Συρου
Δοκιμακη Μαρια Ανεξάρτητος 
Ζεπάτος Εμμανουήλ Ποσειδωνιας
Ζυγομαλάς Κώστας Δημοτικό σχολείο Ποσειδωνίας
ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ
Κουκουλογιάννη  Μαριάννα  Δημοτικό Σχολείο Ποσειδωνίας 
Κουμαριανου Μαρικαιτη Δημοτικο Σχολειο Ποσειδωνιας
Μακρυωνιτης Νικολας Ανεξαρτητος
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΜΠΙΣΚΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
Ξαγοράρη Πηνελόπη 5ο Δημοτικό Σχολείο Ερμούπολης
ΞΑΝΘΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό Ερμούπολης
ΠΑΛΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Α.Π.Σ. Δρομείς Σύρου / Turtle Palamaris Running Team 
ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΠΕΡΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Με το μπαμπα μου
Πιταούλης  Λευτέρης 1ο Δημοτικό Σχολείο Ερμούπολης
ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΧΑΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
Πυρουνάκη Μυρτώ 3o Δημοτικό Σχολείο Ερμούπολης
ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ VISSASCLUB
Ρουσσος Γιωργος Ανεξαρτητος
ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Ρούσσος Γιώργος 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ
Ρούσσος Λεονάρδος Ιδ. Σχολείο Αγ. Γεώργιος
Ρούσσος Σπύρος 4 ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Τασόπουλος Τάσος Δημοτικό Σχολείο Ποσειδωνίας Σύρου
ΤΣΑΛΚΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΦΥΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΦΩΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΧΗΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

  

400 μέτρα
Kefalas Aris Palamaris Team
ΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΟΒΑΝΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
Βακονδιος Αγγελος Ανεξαρτητος
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΑΓΝΗ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕΝΑΞΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΣ ΙΩΣΗΦ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΒΙΤΑ) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΛΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΛΟΥΒΑΡΗ ΕΛΠΙΔΑ BAD BOYS
ΛΟΥΒΑΡΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ BAD BOYS
ΜΗΛΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ
Νομικού  Ελπίδα  Δημοτικό Σχολείο Βάρης-Μαννα
Ξαγοράρη  Αριάδνη 5ο Δημοτικό Σχολείο Ερμούπολης
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ BAD BOYS
Ρουσσος Μαριος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Ρουσσου Ηλιανα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΦΑΝΗ ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
Ρουσσου Χριστινα Ανεξαρτητος
ΤΣΙΝΌΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΩ ΣΥΡΟΣ
Φρερης Γιάννης Σχολείο Ποσειδωνίας
ΨΑΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο Δ.Σ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

 

 800 μέτρα
ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΒΑΡΘΑΛΙΤΟΥ ΑΓΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΒΛΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 4ο ΔΗΜ,ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΔΑΚΡΟΤΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Δαλέζιος  Αντώνης  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Δαλεζίου Μαρία ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Ζηκοπούλου Χριστιάννα Ανεξάρτητη
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ
Κουμαριανος Κωνσταντινος Δημοτικο Σχολειο Ποσειδωνιας
ΠΑΛΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ Α.Π.Σ. Δρομείς Σύρου / Turtle Palamaris Running Team 
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Πρίντεζη Γιώργος Πρίντεζης store
Πρίντεζη Διονη Πρίντεζης store
ΠΥΛΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΠΥΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΙΓΑΛΑ  ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΤΟΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΤΟΓΙΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΨΑΡΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δ.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ

 

 3 χιλιόμετρα
Αγγελικα Αντωνια ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑΝΟΣ Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ  ΣΥΡΟΥ
Άρια Δαφνα Σύλλογος δρομέων
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΜΑΝΟΣ ΕΛΤΑ 
ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Βαμβακούση Μαριάννα Turtle palamaris running team
Βαρβαρηγου Ελενη Ανεξαρτητη
ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Βαρθαλίτης  Ρωμανος Ανεξάρτητος 
ΒΕΝΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Βοσινάκης Σπύρος Ανεξάρτητος
ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ  ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Γαβιωτης Αριστείδης Ανεξαρτητος
Γεραρδη Ελενα Ανεξαρτητη
Γλυκας Γιωργος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Γουτσικας Δημήτριος Ανεξάρτητος
Δαελης  Γιωργος  ΠΑΛΑΊΜΑΧΟΙ ΆΡΗ ΣΎΡΟΥ 
Δαελης  Νικόλαος  ΠΑΛΑΊΜΑΧΟΙ ΆΡΗ ΣΎΡΟΥ 
ΔΑΚΡΟΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Δαλδακης Δημήτριος Ανεξαρτητος
Δαλεζιος Στυλιανος Ανεξαρτητος
ΔΑΦΝΑ ΜΑΡΓΑΡΩ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΔΑΦΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Δαφνα  Σταματουλα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΔΑΦΝΑ  ΦΛΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΔΑΦΝΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΔΕΝΑΞΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΟΣ
Δουναβη Κατερίνα  Ανεξάρτητος 
Εξάρχου Ευδοκία Ανεξάρτητος
Ζηκοπουλος  Χαρης ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Ηλιόπουλου  Βερονικα Ανεξαρτητος
Ιωσηφιδης  Παναγιώτης  ΠΑΛΑΊΜΑΧΟΙ ΆΡΗ ΣΎΡΟΥ 
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Καπετανακης Σπυρος Ανεξαρτητος
Καρύδης Νικόλαος Ανεξάρτητος
Κερανης Γιαννης Δρομεις Συρου
ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΚΗΠΟΥΡΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΡΗ ΣΥΡΟΥ
ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΛΟΥΙΖΑ Training Team Syros
ΚΟΝΔΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  Αλέξης  Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  Βαγγέλης  Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Κουτσοδόντης Σταύρος Κωνσταντίνος ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
Κυρίτση Κυριακή Α.Π.Σ. Δρομείς Σύρου
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Λαχανάς Χρήστος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΛΟΥΪΖΙΔΗ Ιρις Φοίνικα 
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Μαραγκός Ραφαήλ Ανεξάρτητος
Μαραγκουδάκη Αργυρώ Ανεξάρτητη
Μαρία Ρούσσου Ανεξάρτητη
Μαυρογόνατος Δημήτρης ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΗΛΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΜΠΑΙΛΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΑΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΑΡΤΖΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΙΤΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Μπολια Αθανασια ανεξαρτητη
Μπουγιουρη Αριαδνη Ανεξάρτητη 
ΝΙΚΟΜΑΝΗ ΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Νομικός Βασίλης Ανεξάρτητος
ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ
ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Ξαγοράρης  Μάριος Ανεξάρτητος
Ξανθακη Κατερίνα Ανεξάρτητος 
Ξανθακη  Τόνια  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Παπάζογλου Μάγδα Ανεξάρτητη
ΠΑΠΟΥΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΦΑΝΗ BAD BOYS
Πρίντεζης Γιώργος Πρίντεζης store
Ρηγουτσος Πετρος Ανεξάρτητος 
ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΩΝΥΜΟΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΣΉΦ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Ρουσσου Αννα Ανεξαρτητη
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
Ρούσσου Καντιτα Ανεξάρτητη
Σαρτζετάκης Διονύσιος Ανεξάρτητος
Σιγάλα Μαρία ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΣΙΛΙΝΤΖΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Στέλλα  Σοφία  Ανεξάρτητος 
Συρίγος Ευάγγελος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Τάκος Παναγιώτης ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΤΖΑΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΤΟΥΡΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΡΗ ΣΥΡΟΥ
ΤΡΙΚΑΜΗΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΤΣΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΑΙΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ
ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΦΡΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
Φρέρη Γεωργία Ανεξάρτητος
ΦΩΤΕΙΝΙΑ ΛΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
Χάνου  Χριστίνα  ΑΝΕΞΑΡΤΗΡΗ
ΧΑΡΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΡΗ ΣΥΡΟΥ
ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ  Γιωργος Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Χατζηδάκης Βαλσαμής Δρομείς Συρου

 

 6 χιλιόμετρα
Kanellopoulos George ΑΠΣ Δρομείς Σύρου / Turtle Palamaris Running Team
ΑΛΤΟΥΒΑΣ  ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Απόμαχος Μιχάλης ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ  Μιχάλης  Δρομείς Σύρου 
Δαλεζιου Κατερινα Ανεξαρτητος
ΔΑΜΙΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΔΕΝΑΞΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Καραηλιας Νικος Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΚΡΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Κυριακοπουλος Νικος ΑΠΣ Δρομεις Συρου
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟ ΞΥΛΟΡΑΚΕΤΑΣ ΣΥΡΟΥ
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Μενης Γεωργιος Α. Ο Π .Φαληρου
Μοτος Φιλιππας ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Μπόλιας Αλέξανδρος  O. S. B_E. T BY TZEFALIS  Α. Σ. Ποσειδών Σύρου 
Μπουγιούρης  Μηνας  Ανεξάρτητος 
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δρομείς Σύρου
Νομικού Κατερίνα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Π.Σ. Δρομείς Σύρου / Turtle Palamaris Running Team 
ΠΑΠΑΣΙΜΗΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Παρταλά Φωτεινή ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ/ TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM
Πασσαρης Βασιλης ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
Πεϊχαμπέρης Δημήτριος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΠΕΛΕΚΗΣ ΡΕΝΑΤΟΣ Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Ρούσσος Ανδρέας Ανεξάρτητος
Ρούσσος Νίκος Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ ΥΙΟΙ ΙΩΣΗΦ ΡΟΥΣΣΟΥ - ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟΙ ΠΕΤΡΟΣ ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ
Σαγκινέτου  Ελπίδα  ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΎΡΟΥ/ TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 
ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΦΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ
ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
ΦΡΑΓΚΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΦΩΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ  Δρομείς Σύρου 
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΧΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ