Δρομείς Σύρου

syrosrunners athiles

syros imi 2014 dromeis dek 14 2  dromeis dek 14 proti propoinisi 2015 dromeis tinos syrosrunners athiles2

  • Φωτογραφίες - VariRun 2017

  • Τελικά αποτελέσματα 6 χλμ VariRun 2017

    Τελικά αποτελέσματα VariRun 2017

    Αγώνισμα 6 χιλιομέτρων (Ανδρών/Γυναικών)

     

     Κατάταξη Ανδρών

     1. 23:49
    Μπόλιας
    Αλέξανδρος
    One Step Beyond Endurance Team -Ποσειδών Σύρου-Δρομείς Σύρου
     2. 27:16 ΔΕΝΑΞΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
     3. 27:17 ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Δρομείς Σύρου

     Κατάταξη Γυναικών

     1. 34:36 Τερζη Κωνσταντινα Μαργαριτα One Step Beyond Endurance Team
     2. 37:51 Παρταλά Φωτεινή Ανεξάρτητη
     3. 40:58 Μπισκετζή Μαρία Ανεξάρτητη

     

    ΘΕΣΗ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
    1 653 Μπόλιας Αλέξανδρος One Step Beyond Endurance Team -Ποσειδών Σύρου-Δρομείς Σύρου 23:49
    2 633 ΔΕΝΑΞΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 27:16
    3 634 ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Δρομείς Σύρου 27:17
    4 - ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 28:25
    5 626 Πιπέρης Παντελής ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30:06
    6 628 Πελέκης Ειρηναίος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30:08
    7 627 Πασσαρης Βασιλης ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 31:24
    8 643 Μαλακασιώτης Γιώργος Aνεξαρτητος 31:47
    9 645 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 32:12
    10 635 Βουλτσος Ιωαννης Ανεξαρτητος 32:39
    11 619 Πεϊχαμπέρης Δημήτριος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32:40
    12 610 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33:04
    13 651 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33:05
    14 642 Γιολδάσης Κώστας ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 33:12
    15 621 ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΗΑΡΤΗΤΟΣ 33:33
    16 625 ΑΛΤΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 33:46
    17 644 Χερίδης Κυριάκος Δρομείς Σύρου 34:31
    18 641 Βοσινάκης Σπύρος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34:35
    19 611 Τερζη Κωνσταντινα Μαργαριτα One Step Beyond Endurance Team 34:36
    20 632 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 35:08
    21 614 ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΣΥΡΟΥ 35:22
    22 617 Χατζηδάκης Κωνσταντίνος δρομείς Σύρου 35:32
    23 646 Γκάτσης Νίκος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36:08
    24 638 ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36:27
    25 629 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 36:31
    26 649 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 36:33
    27 636 ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 37:00
    28 616 ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37:34
    29 647 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37:39
    30 608 Παρταλά Φωτεινή Ανεξάρτητος 37:51
    31 639 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 37:53
    32 602 Νομικός Νίκος Ανεξαρτητος 38:47
    33 609 Περρής Ιωσήφ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 38:48
    34 655 ΠΑΡΑΒΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 39:13
    35 618 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40:22
    36 615 ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 40:38
    37 640 Μπισκετζή Μαρία Ανεξάρτητη 40:58
    38 650 ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 41:00
    39 623 Κρόντη Μαρία δρομεις σύρου 41:03
    40 622 Τσιώλης Σεραφείμ Ανεξάρτητος 41:10
    41 607 Νομικος Βασιλης ανεξαρτητος 41:11
    42 631 πριντεζης Γιωργος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42:23
    43 604 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΣΣΥ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ 42:37
    44 613 ΤΣΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42:59
    45 652 Μπόλια Αδαμαντία δρομείς Σύρου 44:13
    46 630 Κουμουτσακος Παναγιωτης ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47:01

     

     

  • Τελικά αποτελέσματα 3 χλμ VariRun 2017

    Τελικά αποτελέσματα VariRun 2017

    Αγώνισμα 3 χιλιομέτρων (Ανδρών/Γυναικών)

     

     

     Κατάταξη Ανδρών

     1. 12:35 Σιδηρόπουλος Κωστής ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
     2. 13:02 Αρβανίτης Δημήτριος Α.Π.Σ. Δρομείς Σύρου
     3. 13:21 MARX CHRISTIAN ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

     Κατάταξη Γυναικών

     1. 15:14 Συλιβάνη Μαρία ΜΕΤΑΛΑΞΗ GYM
     2. 17:44 Παπουτσά Βικτώρια Δρομείς Σύρου
     3. 17:51 Σαγκινέτου Ελπίδα Ανεξάρτητη

     

    ΘΕΣΗ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
    1 355 Σιδηρόπουλος Κωστής ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 12:35
    2 328 Αρβανίτης Δημήτριος Α.Π.Σ. Δρομείς Σύρου 13:02
    3 342 MARX CHRISTIAN ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13:21
    4 373 Καπλάνης Σωτήρης Πανεπιστήμιο Αιγαίου 13:29
    5 322 ΚΟΝΔΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13:30
    6 370 ΜΠΑΛΟΠΙΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ανεξαρτητος 13:35
    7 339 ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑΝΟΣ Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 13:47
    8 327 ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Γιωργος ΑΠΣ Δρομεις Συρου 13:49
    9 335 Γινάργυρος Σωτήριος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 14:00
    10 319 Βακονδιος Μιχάλης Δρομείς Σύρου 14:06
    11 337 ΜΩΤΟΣ ΦΙΛΗΠΠΑΣ Δρομείς Συρου 14:13
    12 345 Κουκουλογιαννης Λευτέρης ανεξαρτητος 14:33
    13 309 Γαδ Λουης Παλαιμαχων καλαθοσφαιριστων Συρου 14:42
    14 302 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δρομείς Σύρου 14:56
    15 325 Καραμολέγκος Νίκος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 14:57
    16 311 ΞΙΑΡΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ 15:07
    17 315 ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ 15:09
    18 308 ΣΥΛΙΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΤΑΛΑΞΗ GYM 15:14
    19 372 Χατζησταυριδης Νίκος Πανεπιστήμιο Αιγαίου 15:16
    20 361 Γιαπουτζίδης Στάθης Πανεπιστήμιο Αιγαίου 15:35
    21 306 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ SYROSRUNNER 15:59
    22 304 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑΛΑΞΗ 16:08
    23 348 Κυριακοπουλος Νικολαος Δρομεις Συρου 16:15
    24 333 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΦΩΚΙΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16:38
    25 350 Φραγκιάς Στέφανος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16:41
    26 357 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 17:14
    27 324 ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ 17:14
    28 369 ΜΠΑΡΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 17:25
    29 364 ΦΡΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 17:33
    30 314 Ρουσσος Χρηστος Μεταλλαξη 17:38
    31 357 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 17:39
    32 371 Καμπανης Ισιδωρος Μεταλλαξη 17:39
    33 365 Παπουτσας Θεοδοσης Δρομείς Συρου 17:43
    34 356 Mαραγκός Ραφαήλ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 17:44
    35 366 Παπουτσα Βικτωρια Δρομείς Συρου 17:44
    36 347 Σαγκινέτου Ελπίδα Ανεξάρτητη 17:51
    37 318 ΜΟΤΩΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΤΑΛΑΞΗ 17:52
    38 349 Κερανης Γιαννης Ανεξαρτητος 17:57
    39 338 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18:03
    40 326 ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18:04
    41 341 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18:13
    42 368 Μπογιατζόπουλος Κωνσταντίνος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18:26
    43 303 Ουίλς Χριστίνα Γυμναστηριο Μεταλλαξη 19:18
    44 317 ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19:23
    45 340 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΒΙΑΝΝΑ 19:26
    46 363 ΔΟΥΡΑΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 19:47
    47 329 Βαρθαλίτης Δημήτρης Ανεξαρτητος 20:06
    48 352 Βαρθαλίτου Μαίρη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20:08
    49 320 Νομικου Μαιρη ανεκαρτητη 20:16
    50 316 Πριντεζης Γουλιελμος Ανεξάρτητος 20:21
    51 305 ΝΟΜΙΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ 20:23
    52 332 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20:25
    53 312 ΜΗΤΣΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20:45
    54 321 Βασσαλου Δέσποινα Μετάλλαξη Gym 20:49
    55 343 Χάνου Χριστίνα Μετάλλαξη Gym 20:50
    56 362 Δρακούλης Δημήτριος Πανεπιστήμιο Αιγαίου 20:57
    57 358 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21:04
    58 336 Συλιβάνη Ελένη ΑΠΣ Δρομείς Σύρου 21:06
    59 344 Ξανθάκη Κατερίνα Ανεξαρτητος 21:10
    60 307 Βαρθαλίτης Ευάγγελος Ανεξάρτητος 21:46
    61 301 ΦΡΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21:49
    62 313 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΤΑΛΑΞΗ 22:21
    63 334 Θεοδωρου Κατερίνα ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ 22:21
    64 310 Σαργολόγου Ελπίδα Μετάλλαξη 22:22
    65 351 Παπάζογλου Μάγδα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 22:59
    66 360 Κορφιατης Αρης ΑΠΣ Δρομεις Συρου 23:04
    67 330 Ρουσσου Μαρια Γυμναστηριο Μεταλλαξη 23:48
    68 353 ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 24:10
    69 323 ΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ 24:27
    70 346 Σαγκινέτου Ευγενία Ανεξάρτητη 25:56
    71 354 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27:56
    72 331 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 28:56
    73 606 ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 32:54
    74 359 ΚΑΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 39:03
  • Ενημερωτικό δελτίο τύπου - VariRun 2017

    VariRun 2017
    Αγώνες ανδρών/γυναικών 3χλμ και 6 χλμ
    Παράλληλοι αγώνες παιδιών 100μ, 200μ, 400μ, 600μ

    Βάρη Σύρου,
    Κυριακή, 7 Μαΐου 2017

    Θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους συμμετέχοντες τα παρακάτω :

    ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΡΙΘΜΩΝ
    Η παραλαβή των αριθμών θα γίνεται την Κυριακή, από τις 9:00 από την γραμματεία της διοργάνωσης, στην παραλία της Βάρης. Οι ανήλικοι αθλητές προκειμένου να παραλάβουν τον αριθμό συμμετοχής τους θα πρέπει να συνοδεύονται από τους κηδεμόνες.
    Οι αθλητές θα πρέπει να βρίσκονται στην αφετηρία τουλάχιστον 10 λεπτά πριν από την έναρξη των αγώνων τους.

    ΕΚΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ
    Οι εκκινήσεις των αγώνων έχουν ως εξής:

    100 μέτρα, για παιδιά προσχολικής : 12:00
    200 μέτρα, για παιδιά Α' και Β' Δημοτικού : 11:50
    400 μέτρα, για παιδιά Γ' και Δ' Δημοτικού : 11:40
    600 μέτρα, για παιδιά Ε' και ΣΤ' Δημοτικού : 11:30
    3 χλμ / 6 χλμ (ανδρών/γυναικών): 10:30

    ΣΥΛΛΟΓΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
    Όσοι έχετε την δυνατότητα φέρτε μαζί σας τρόφιμα προκειμένου τα οποία θα διατεθούν στον Οίκο Ευγηρίας (Μονάδα Φροντίδας Ηλικιωμένων) ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ ΣΥΡΟΥ

    ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ
    Ενημερώνουμε τους δημότες, τους κατοίκους, τους επισκέπτες του νησιού μας, όπως και κάθε ενδιαφερόμενο, ότι λόγω της διεξαγωγής της αθλητικής εκδήλωσης με τον τίτλο «Vari Run» στην Βάρη Σύρου και σύμφωνα με την υπ’αριθμ. 2501/10/97-α’ απόφαση της Αστυνομικής Διεύθυνσης Κυκλάδων. :
    Απαγορεύεται η κυκλοφορία, η στάση και η στάθμευση οχημάτων στην παραλιακή οδό από την περιοχή «Αχλάδι» μέχρι και τον Όρμο Βάρης, την Κυριακή 7 Μαΐου 2017 και από ώρες 11:00 έως 12:00.
    Η κυκλοφορία θα πραγματοποιείται από παράλληλες οδούς.
    Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση σας.

    Από την οργανωτική επιτροπή
    Α.Π.Σ Δρομείς Σύρου

  • Πληροφορίες 2ου Ημιμαραθωνίου Σύρου

    syros halfmarathon

    Ημερομηνία Αγώνα

    Κυριακή 14 Ιουνίου 2015

    Αφετηρία - Τερματισμός

    Αφετηρία – Τερματισμός στην Πλατεία Δημαρχείου Ερμουπόλης.

    Αποστάσεις  Εκκινήσεις αγώνων

    Ημιμαραθώνιος 21.000 μέτρα Ανδρών / Γυναικών -  Εκκίνηση  8:30 πμ.- Χρονικό όριο τερματισμού 2 1/2 ώρες

    Δρόμος 5.000 μέτρα δυναμικό βάδισμα Ανδρών / Γυναικών Εκκίνηση  9:00 πμ - Χρονικό όριο τερματισμού 2 ώρες

    Δρόμος 5.000 μέτρα Ανδρών /Γυναικών (Συμμετοχές Nordic Walking/Running). - Εκκίνηση  9:30 πμ.- Χρονικό όριο τερματισμού 1 1/2 ώρα

    Δρόμος 1300 μέτρα για παιδιά από πέμπτη δημοτικού έως Τρίτη γυμνασίου Εκκίνηση  10:30 πμ

    Δρόμος 700 μέτρα για παιδιά δημοτικών σχολείων έως και Τετάρτης δημοτικού. Εκκίνηση  10:40 πμ

     

    Κατηγορίες για τον Ημιμαραθώνιο

    18 - 29 ετών

    30 - 39 ετών

    40 - 49 ετών

    50 - 59 ετών

    60 - Άνω ετών

     

     Κατηγορίες για τους υπόλοιπους αγώνες

    Θα βραβευτούν οι 3 πρώτοι και οι 3 πρώτες της γενικής κατάταξης

     

    Δικαίωμα Συμμετοχής

    Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όσοι έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους. Για κάτω των 18 ετών ζητείται ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ από τον γονέα.

    Τρόπος εγγραφής

    Οι εγγραφές γίνονται ηλεκτρονικά στην ειδική ΦΟΡΜΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ.

     

    Αντίτιμο Συμμετοχής

    Η συμμετοχή στον αγώνα είναι 5 ευρώ.

    Οι παιδικοί αγώνες είναι δωρεάν.

    ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Προσοχή η μεταφορά χρημάτων ηλεκτρονικά από άλλη τράπεζα θεωρείται έμβασμα και επιβαρύνεται από την τράπεζα με προμήθεια 3 ευρώ.

    Υγειονομική Κάλυψη

    Θα υπάρχουν ιατροί, νοσηλευτές και διασώστες υπηρεσίας κατά τη διάρκεια του αγώνα.Σε κάθε περίπτωση όλοι οι αγωνιζόμενοι συμμετέχουν με αποκλειστικά δική τους ευθύνη.

    Οι διοργανωτές δεν έχουν καμία ευθύνη για ότι συμβεί σχετικά με θέματα ΥΓΕΙΑΣ και οφείλεται σε έλλειψη προληπτικού ιατρικού ελέγχου.

    Συστήνεται στους συμμετέχοντες να έχουν υποβληθεί πρόσφατα σε ιατρική εξέταση. Από τους διοργανωτές δε θα ζητηθούν ιατρικές βεβαιώσεις, αφού όλοι οι συμμετέχοντες αγωνίζονται με δική τους αποκλειστική ευθύνη.

    Σταθμοί Ανεφοδιασμού Νερού

    Θα υπάρχουν - σταθμοί ανεφοδιασμού εμφιαλωμένου νερού κατά μήκος της διαδρομής του αγώνα όπως αυτοί περιγράφονται στον αντίστοιχο χάρτη της διαδρομής.

    Χρονομέτρηση

    Στον αγώνα θα υπάρχει ηλεκτρονική χρονομέτρηση με σημείο ελέγχου στην εκκίνηση / τερματισμό. Οι δρομείς θα φέρουν το chip ηλεκτρονικής χρονομέτρησης (μιας χρήσεως) μαζί με το νούμερο τους.

    Μετακίνηση, Διαμονή και Διατροφή

    Συνδυαστικά πλήρη πακέτα προσφορών με πολλές επιλογές από την SIROS TRAVEL - Τηλ. Επικ. 22814 08200 -Πατήστε εδώγια περισσότερες πληροφορίες

     

    ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ : WWW.SPORTEVENT.GR

     

  • Το διαφημιστικό σποτ του αγώνα "2ος Ημιμαραθώνιος Δρόμος Σύρου"

  • Κατάσταση Δυναμικού Βαδίσματος Δημήτριος Βικέλας

    τελευταία ενημέρωση Πέμπτη 5 Ιουνίου 2014

    Α/Α

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

    SIDERIA

    DESPINA

    SDUP

    ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΠΟΛΙΑ

    ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΒΑΜΒΑΚΑ

    ΝΤΑΝΙΕΛΑ

    ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ

    ΒΑΡΘΑΛΙΤΟΥ

    ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    Βοντα

    Ελευθερία

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΒΟΥΤΣΙΝΑ

    ΜΑΡΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    Βουτσίνου

    Αννέτα

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΒΡΟΥΤΣΗ

    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΓΙΑΝΝΑΡΗ

    ΑΡΓΥΡΩ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΓΚΙΚΑ

    ΕΛΕΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΓΟΥΣΓΟΥΝΕΛΗΣ

    ΣΤΑΥΡΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΔΕΣΥΠΡΗΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΔΟΥΖΙΝΑ

    ΕΛΕΝΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    Θεοφίλου

    Καλιόπη

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    Καζαμία

    Μαρία

    Ανεξαρτητος

    ΚΑΛΒΟΚΟΡΕΣΗΣ

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΚΑΜΠΑΝΗ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΚΑΝΑΚΑΡΗ

    ΣΤΕΛΛΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ

    ΤΙΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ

    ΛΙΝΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    Καραβιώτης

    Σταμάτης

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    Καραβιώτης

    Γιάννης

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    Καραβιώτου

    Φρατζέσκα

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΚΑΣΑΝΗ

    ΚΑΝΕΛΛΑ

    Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ

    ΚΑΣΑΝΗ

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΚΑΤΣΟΥΛΗ

    ΥΒΕΤ

    Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ

    ΚΑΤΣΟΥΛΗ

    ΕΛΕΝΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    Κερανης

    Λεωνιδας

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

    ΜΑΡΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

    ΔΗΜΗΤΡΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΚΥΡΚΙΛΗΣ

    ΜΙΛΤΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    Κωσταριδου

    Ευαγγελία

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ

    ΘΕΜΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΜΑΟΥΤΣΟΣ

    ΣΤΕΛΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΜΑΟΥΤΣΟΥ

    ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΜΑΥΡΑΚΗ

    ΜΑΡΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    Μπόλια

    Χαρίκλεια

    Δρομείς Σύρου

    Μπόλια

    Αθανασία

    Ανεξάρτητη

    Μπόλιας

    Παντελεήμων

    Ανεξάρτητος

    ΝΑΣΣΟΥ

    ΚΑΤΕΡΙΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΝΟΜΙΚΟΣ

    ΜΙΧΑΗΛ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΝΟΜΙΚΟΥ

    ΜΑΙΡΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΝΟΜΙΚΟΥ

    ΧΑΡΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΝΟΜΙΚΟΥ

    ΜΑΙΡΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΞΑΝΘΑΚΗΣ

    ΙΣΙΔΩΡΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

    ΙΩΑΝΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΠΑΠΑΔΑΚΗ

    ΠΑΝΟΥΜΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    ΠΑΣΣΑ

    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    Πέτσας

    Χαράλαμπος

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΠΙΛΟΥΔΗ

    ΝΤΙΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    ΠΙΡΠΙΝΙΑ

    ΑΝΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    ΠΙΡΠΙΝΙΑ

    ΡΕΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    ΠΟΛΛΑΤΟΥ

    ΦΩΤΕΙΝΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΟΥ

    ΚΑΛΥΔΩ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΣ

    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΡΟΣΣΟΛΑΤΟΥ

    ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΡΟΥΣΣΑ

    ΜΑΡΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΡΟΥΣΣΟΥ

    ΑΝΤΩΝΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΡΟΥΣΣΟΥ

    ΛΟΥΙΖΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΡΟΥΣΣΟΥ

    ΑΝΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΣΟΥΒΕΡΜΕΖΟΓΛΟΥ

    ΚΑΙΤΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    ΣΠΟΝΤΗΣ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΣΤΑΓΑΚΗΣ

    ΜΑΝΩΛΗΣ

    ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

    Σταθούρου

    Γεωργία

    Ανεξάρτητη

    Σταματελοπούλου

    Χαρούλα

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΣΤΕΦΑΝΟΥ

    ΕΙΡΗΝΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΣΥΛΙΒΑΝΗ

    ΕΛΕΝΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΤΣΕΛΕΜΠΗ

    ΕΛΕΝΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΤΣΙΤΩΝΑΚΗ

    ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    Υπερμαχου

    Ευτυχια

    Ανεξάρτητος

    ΦΡΕΡΗΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ

    ΑΝΤΩΝΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    ΧΕΛΙΔΟΝΑΚΗ

    ΑΝΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

  • Δρομολόγια Πλοίων

    Δρομολόγια πλοίων

    ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΣΥΡΟΣ   ΣΥΡΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
                     
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06/06/2014 ΠΛΟΙΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΦΙΞΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ 08/06/2014 ΠΛΟΙΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΦΙΞΗ
      BLUE STAR ITHAKI 07:30 11:35     BLUE STAR NAXOS 16:00 19:45
      NISSOS MYKONOS 08:05 11:30          
      MYTILENE 18:00 23:10          
      BLUE STAR 2 19:00 22:50   ΔΕΥΤΕΡΑ 09/06/2014 ΠΛΟΙΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΦΙΞΗ
                BLUE STAR NAXOS 16:00 19:45
    ΣΑΒΒΑΤΟ 07/06/2014 ΠΛΟΙΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΦΙΞΗ     BLUE STAR 2 18:00 21:20
      BLUE STAR NAXOS 07:30 11:15     NISSOS MYKONOS 21:55 01:10
      NISSOS MYKONOS 08:05 11:30          
                     
    ΚΥΡΙΑΚΗ 08/06/2014 ΠΛΟΙΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΦΙΞΗ          
      BLUE STAR NAXOS 07:30 11:15          
      BLUE STAR PAROS 17:30 21:10          

     

  • Κατάσταση 5 χιλιομέτρων Δημήτριος Βικέλας

    Τελευταία ενημέρωση Πέμπτη 5 Ιουνίου 2014

    Α/Α

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

    1.  

    Gad

    Louis

    ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    kwstopoulos

    dhmhtrhs

    ane3arthtos

    1.  

    papayiannis

    xristos

    anexartitos

    1.  

    skurvulianakis

    stefanos

    o y kritis

    1.  

    ΑΘΥΜΑΡΙΤΗΣ

    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAEKWON DO ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

    1.  

    Αλιφραγκής

    Παύλος

    AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Αλμπανόπουλος

    Νίκος

    Ανεξάρτητος

    1.  

    Αναγνώστου

    Αικατερίνη

    Δρομείς Σύρου

    1.  

    ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ

    ΣΙΣΣΥ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Αντωνιος

    Μπισκετζης

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

    ΜΑΡΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Αρβανίτης

    Δημήτριος

    Δρομείς Σύρου

    1.  

    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

    ΚΑΤΕΡΙΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    1.  

    ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ

    ΙΣΙΔΩΡΟΣ

    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΑΡΧΟΛΕΚΑΣ

    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Βακόνδιος

    Άγγελος

    Ανεξάρτητος

    1.  

    ΒΑΜΒΑΚΟΥΡΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Βαρβαρηγου

    Ελένη

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΥ

    ΜΑΡΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Βασάλος

    Λουκάς

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Βαφέας

    Στέφανος

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Βλάχος

    Αναστάσιος

    Ανεξάρτητος

    1.  

    Βλαχου

    Αννα

    Ανεξάρτητος

    1.  

    Βουτσινος

    γεωργιος

    Δρομείς Σύρου

    1.  

    ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ

    ΜΑΡΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Βουτσινος

    Ισηδωρος

    Ανεξαρτητος

    1.  

    Βρούτσης

    Ιωάννης

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΓΕΡΑΡΔΗ

    ΕΛΕΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΓΕΡΑΡΔΗΣ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Γεωργίου

    Σταύρος

    Αντίπαρος Εν Πλω

    1.  

    Γκιουζέλη

    Βάλη

    Ανεξαρτητος

    1.  

    ΔΑΛΕΖΙΟΥ

    ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    1.  

    Δεναξάς

    Γεώργιος

    Ανεξάρτητος

    1.  

    Δημητράκης

    Σωτήριος

    Δρομείς Σύρου

    1.  

    ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ

    ΕΡΙΦΥΛΗ

    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ

    1.  

    Ζαγκούλη - Τσιούρη

    Καλλιόπη

    Δρομείς Σύρου

    1.  

    ΖΑΓΚΟΥΛΗΣ

    ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

    LIVERPOOL F.C.

    1.  

    Ζαγκούλης

    Κωνσταντῖνος

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΖΑΡΑΝΗΣ

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Ζωγραφάκης

    Κίμων

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Καζαμία

    Ευαγγελία

    Ανεξαρτητος

    1.  

    Καλογερόπουλος

    Μιχάλης

    ανεξάρτητος

    1.  

    Καραγιαννακου

    Δημητρα

    Ανεξαρτητος

    1.  

    Καραμπάτσος

    Αθανάσιος

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ

    ΜΙΧΑΗΛ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ

    1.  

    ΚΕΚΡΙΔΟΥ

    ΛΥΔΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΚΕΡΑΝΗΣ

    ΣΠΥΡΟΣ

    Δρομείς Σύρου

    1.  

    Κερανης

    Γιαννης

    Ανεξαρτητος

    1.  

    Κοπανάς

    Δημήτρης

    CHAIDARI IS RUNNING

    1.  

    ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΚΟΥΒΑΡΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Κουμουτσάκος

    Οδυσσέας

    Δρομείς Σύρου

    1.  

    ΚΟΥΤΛΟΥΜΠΑΣΗΣ

    ΦΩΤΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

    ΠΕΤΡΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Κυριακόπουλος

    Νίκος

    Ανεξάρτητος

    1.  

    ΚΥΡΚΙΛΗΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Κωσταριδης

    Σπυρος

    Δρομεις Συρου

    1.  

    Λαγογιάννης

    Γεώργιος

    Σῦρος

    1.  

    Λαγοπάτης

    Ανδρέας

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

    ΧΡΙΣΤΙΝΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΛΙΟΥΤΑΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    ΣΣΝΣ

    1.  

    ΛΟΥΒΑΡΗΣ

    ΓΡΗΓΟΡΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΜΑΜΙΔΗΣ

    ΣΤΕΦΑΝΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Μαρουδιάς

    Ιάκωβος

    Ανεξάρτητος

    1.  

    Ματζορακη

    Κυριακή

    Ανεξάρτητος

    1.  

    ΜΑΥΡΟΒΑΣ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ

    ΑΛΕΞΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΜΟΥΤΑΦΗΣ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Μπακωσης

    Χρηστος

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Μπαρδάκος

    Λάζαρος

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Μπισκετζή

    Ιωάννα

    Δρομείς Σύρου

    1.  

    Μπόλια

    Αδαμαντία

    Ανεξάρτητη

    1.  

    ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ

    ΕΛΙΣΑΒΕΤ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    1.  

    Ξιάρχος

    Χρήστος

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

    ΕΙΡΗΝΗ

    ΕΥΚΛΗΣ

    1.  

    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

    ΘΕΟΦΙΛΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

    ΞΕΝΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΠΑΠΑΗΛΙΑ

    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΠΑΠΑΣΗΜΙΝΟΥ

    ΠΟΠΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΠΑΡΑΒΑΛΟΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΥ

    ΜΑΙΡΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    1.  

    ΠΙΤΣΙΚΑΛΗ

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ

    ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ραφιος

    αντωνιος

    ανεξαρτητος

    1.  

    ΡΑΦΙΟΣ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Ρηγούτσος

    Στέλιος

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΙΩΣΗΦ

    Δρομείς Σύρου

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΓΟΥΙΔΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΜΑΡΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΥ

    ΚΑΝΤΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Ρούσσου

    Μαριάνθη

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Ρούσσου

    Ελευθερία

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΣΑΡΑΝΤΗΣ

    ΜΙΧΑΛΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΣΟΝΙΔΗΣ

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Σταθοπούλου

    Δάφνη

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΣΤΟΥΜΠΟΥ

    ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΣΥΛΙΒΑΝΗΣ

    ΝΙΚΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΤΑΚΟΥ

    ΕΦΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΤΕΛΩΝΗΣ

    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Τιτοπούλου

    Έλενα

    CHAIDARI IS RUNNING

    1.  

    ΤΣΙΓΚΑΣ

    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Τσινός

    Ευάγγελος

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΤΣΙΩΛΗΣ

    ΣΕΡΑΦΕΙΜ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Τσομπανάκης

    Ιωάννης

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΤΣΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΤΣΟΥΚΟΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    Α.Σ.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

    1.  

    ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ

    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΦΡΕΡΗ

    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ

    Γεώργιος

    Δρομεις συρου

    1.  

    Χατζηδάκη

    Έφη

    Ανεξαρτητος

    1.  

    ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    ΣΔΥΑ

    1.  

    ΧΡΟΝΗΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

     

  • Κατάσταση 1 χιλιομέτρου Δημήτριος Βικέλας

    τελευταία ενημέρωση, Πέμπτη 5 Ιουνίου 2014

    Α/Α

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

    1.  

    ΑΛΟΥΜΑΝΗΣ

    ΣΩΤΗΡΗΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΑΝΓΚΕΛ

     

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΑΡΑΚΑΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ

    ΒΑΣΙΛΗΣ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAEKWON DO ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

    1.  

    ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ

    ΜΑΡΙΑ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAEKWON DO ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

    1.  

    ΑΡΓΥΡΟΣ

    ΜΑΡΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Αρμαου

    Μαρια

    ανεξαρτητος

    1.  

    ΑΡΩΝΗΣ

    ΜΙΧΑΛΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ

    ΑΓΓΕΛΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ

    ΚΑΤΕΡΙΝΑ - ΜΑΡΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΒΑΛΒΗΣ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ

    ΝΙΚΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    Βασάλου

    Λυδία

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΒΛΑΜΗΣ

    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAEKWON DO ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

    1.  

    ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ

    ΑΛΙΝΑ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ

    ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΒΛΑΧΟΣ

    ΛΕΥΤΕΡΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Βοντα

    Εύα

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ

    ΜΑΡΚΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ

    ΙΣΙΔΩΡΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    Βουτσίνου

    Μαρία

    ανεξάρτητος

    1.  

    Γαληνός

    Ρένος

    Σχολείο "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    Γεράρδης

    Φραγκίσκος

    Ανεξάρτητος

    1.  

    ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΓΚΟΥΜΑΣ

    ΑΛΕΞΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΓΡΥΠΑΡΗΣ

    ΣΤΑΜΑΤΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΔΑΣΚΟΥ

    ΜΙΚΑΕΛΑ

    ΙΔ.ΣΧΟΛΕΙΟ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    ΔΕΝΑΞΑΣ

    ΛΟΥΚΑΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΔΕΣΥΠΡΗ

    ΑΓΝΗ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΔΡΑΚΑΚΗΣ

    ΜΑΝΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    Ευθυμίου

    Μάριος Χρυσοβαλάντης

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Ευθυμίου

    Οδυσσέας

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΖΑΝΝΕΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΖΑΝΝΕΣ

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΖΑΡΑΝΗΣ

    ΝΙΚΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΙΟΝΑΣΚΟΥ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAEKWON DO ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

    1.  

    ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

    ΝΙΚΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ

    ΟΡΕΣΤΗΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΚΑΠΕΛΛΑΣ

    ΜΑΝΩΛΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΚΑΠΕΛΛΑΣ

    ΠΕΤΡΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ

    ΔΙΟΝΥΣΗΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

    ΑΓΓΕΛΟΣ

    ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002

    1.  

    ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

    ΜΙΧΑΗΛ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

    ΛΕΥΤΕΡΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

    ΝΙΚΗΤΑΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    Α

    1.  

    Καρυστινός

    Νίκος

    Σχολείο "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    ΚΑΤΡΗΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΚΕΦΑΛΑΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΚΟΚΚΟΡΗΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAEKWON DO ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

    1.  

    ΚΟΝΔΥΛΑΣ

    ΜΙΧΑΗΛ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΚΟΠΑΝΙΤΣΑΝΟΣ

    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ

    ΟΔΥΣΣΕΑΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΚΡΟΚΙΔΗΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΚΡΟΤΙΝΗΣ

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Κωνσταντίνου

    Βασίλης

    Σχολείο "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    ΚΩΣΤΑΡΑΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΛΑΖΑΡΙΝΟΣ

    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ

    ΠΕΡΣΕΑΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΛΟΥΒΑΡΗΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΛΥΤΗΣ

    ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΜΑΓΚΑΦΑΣ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΜΑΡΑΓΚΟΣ

    ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΜΑΡΑΓΚΟΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Μαραγκού

    Νικολέττα

    Σχολείο "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    Μαραγκού

    Μαργαρίτα

    Σχολείο"Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ

    ΒΑΓΓΕΛΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΜΑΡΚΟΥ

    ΜΙΧΑΗΛ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Μαρουδιάς

    Βασίλειος

    Ανεξάρτητος

    1.  

    ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ

    ΑΡΤΕΜΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΜΕΝΤΧΟ

    ΑΡΜΑΝΤΟ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

    ΕΡΜΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΜΟΡΚΟΣ

    ΑΝΤΩΝΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΜΟΥΛΙΔΗΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΜΟΥΛΙΔΟΥ

    ΕΙΡΗΝΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΜΟΥΡΣΕΛΑΣ

    ΘΕΟΦΑΝΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

    ΜΑΝΟΥΣΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΜΠΑΤΣΙ

    ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΜΠΛΑΜΟ

    ΑΓΓΕΛΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Μώτου

    Κατερίνα

    Σχολείο "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    ΝΟΥΣΙΑ

    ΦΙΛΙΠΠΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Νταβελάκης

    Δημήτρης

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAEKWON DO ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

    1.  

    Νταβελάκης

    Ελευθέριος

    Ανεξάρτητος

    1.  

    ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΞΑΝΘΑΚΗΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

    ΣΠΥΡΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΠΑΝΗΣ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ

    ΙΔ.ΣΧΟΛΕΙΟ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    ΠΑΝΤΕΛΗ

    ΠΗΝΕΛΟΠΗ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΠΑΝΤΕΛΗ

    ΜΑΡΙΑ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAEKWON DO ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

    1.  

    ΠΑΠΟΥΤΣΑ

    ΙΩΑΝΝΑ

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΠΑΠΟΥΤΣΑ

    BIKTΩΡΙΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ

    ΣΟΦΙΑ

    ΙΔ.ΣΧΟΛΕΙΟ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    ΠΕΡΡΗΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΠΙΡΠΙΝΙΑ

    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAEKWON DO ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

    1.  

    ΠΙΤΑΟΥΛΗΣ

    ΣΤΡΑΤΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΠΛΑΣΤΟΥΡΓΟΣ

    ΝΙΚΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΠΛΑΣΤΟΥΡΓΟΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΠΡΕΚΑΣ

    ΗΛΙΑΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΠΡΕΚΑΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΠΡΕΚΑΣ

    ΝΙΚΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ

    ΝΙΚΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΠΥΛΟΣΤΟΜΟΣ

    ΒΑΣΙΛΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΡΑΦΙΟΣ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ

    ΟΡΦΕΑΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    Ρηγούτσου

    Αντωνία

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

    1.  

    ΡΙΤΣΟΣ

    ΙΑΚΩΒΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΡΟΣΣΟΛΑΤΟΣ

    ΜΙΧΑΛΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Ρουσσος

    Ανδρεας

    Ανεξαρτητος

    1.  

    Ρουσσος

    Γιωργος

    Ανεξαρτητος

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΠΑΝΤΕΛΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΙΩΣΗΦ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΠΕΤΡΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΙΣΙΔΩΡΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΡΟΥΣΣΟΣ

    ΑΓΓΕΛΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΣΑΒΡΑΚΙΔΗΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΣΙΓΑΛΑΣ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Σίρκοβιτς

    Δήμητρα

    Σχολείο "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    ΙΔ.ΣΧΟΛΕΙΟ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    ΣΤΑΣΑ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΣΤΕΦΑΝΟΥ

    ΒΕΓΓΕΛΗΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΤΡΙΝΤΖΑΛΗΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΤΡΙΝΤΖΛΗΣ

    ΒΑΛΑΝΤΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΤΣΟΥΚΟΥ

    ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

    Α.Σ.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

    1.  

    ΤΣΟΥΚΟΥ

    ΣΤΕΛΛΑ

    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΦΡΕΡΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ

    ΦΡΟΣΥΝΗ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΦΡΕΡΗΣ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ VISSAS CLUB 5X5

    1.  

    ΦΡΕΡΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

    ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Χαλαβαζής

    Αναστάσης

    Σχολείο "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    ΧΑΛΑΡΗΣ

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Χαχαδάκη

    Ειρήνη

    Σχολείο "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

    1.  

    ΧΕΙΛΑΣ

    ΜΑΝΩΛΗΣ

    ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΧΟΥΜΗ

    ΑΛΚΗΣΤΗ-ΙΩΑΝΝΑ

    ΙΔ.ΣΧΟΛΕΙΟ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

     

  • Κατάσταση Ημιμαραθωνίου Δημήτριος Βικέλας

    τελευταία ενημέρωση, Πέμπτη 5 Ιουνίου 2014

    ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

    Α/Α

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

    1.  

    AGGELAKOS

    EVAGGELOS

    ANTIPAROS ENPLO

    1.  

    Edwards

    Dankan

    Paros Active

    1.  

    emanuele

    piombino

    indipendent

    1.  

    KONTOGEORGIS

    ALEXIOS

    SYROS RUNNERS

    1.  

    KUMAR

    NARESH

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Nόκας - Ζωγράφος

    Ηλίας

    Ανεξάρτητος

    1.  

    SAOUTE.

    MOHAMED.

    Oceanus

    1.  

    van denElzen

    Gérard

    Antiparos enplo

    1.  

    ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΣΕΒΑΣΘ

    1.  

    ΑΛΤΟΥΒΑΣ

    ΝΙΚΟΣ

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΑΝΔΡΕΙΩΜΕΝΟΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Αποστολόπουλος

    Παναγιώτης

    Paros Active

    1.  

    Αργυράκης

    Γιώργος

    Αντίπαρος Εν Πλω

    1.  

    ΑΡΓΥΡΟΣ

    ΜΑΝΩΛΗΣ

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΒΑΛΒΗΣ

    ΛΕΩΝΙΔΑΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΒΑΜΒΑΚΑΣ

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ

    1.  

    ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ

    ΜΑΡΚΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Βασιλοπούλου

    Κατερίνα

    CHAIDARI ISRUNNING

    1.  

    ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ

    ΙΣΙΔΩΡΟΣ

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

    ΜΙΧΑΗΛ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΓΕΡΓΗΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

    ΚΩΣΤΑΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

    ΘΕΟΔΩΡΟΣ

    Σ.Δ.Υ.Α.

    1.  

    ΔΕΛΟΓΚΟΥ

    ΚΑΛΛΙΟΠΗ

    ΣΚΑΜΑΝΔΡΙΟΣ

    1.  

    Διαμάντης

    Προκόπιος

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Δραμυτινός

    Παναγιώτης (Πάνος)

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ

    1.  

    Ζαγκούλης

    Γεώργιος

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Ηλιόφωτος

    Ηλιοφώτου

    Dro.Me. A RacingRunningClubCyprus

    1.  

    ΚAΣΑΝΗΣ

    ΘΕΟΔΩΡΟΣ

    Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ

    1.  

    Κανάκης

    Γεώργιος

    CHAIDARI ISRUNNING

    1.  

    Καρακατσάνης

    Γεώργιος

    Ανεξάρτητος

    1.  

    ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΚΟΚΩΣΗΣ

    ΘΕΟΔΩΡΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΚΟΛΑΙΤΗΣ

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    ανεξαρτητος

    1.  

    ΚΟΡΡΕΣ

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ

    1.  

    ΛΑΙΟΣ

    ΒΑΙΟΣ

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

    1.  

    Λαρδής

    Κωνσταντινος

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ

    ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    ΜΑΟΥΤΣΟΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

    1.  

    Μελενικιωτης

    Ευάγγελος

    ΑΕ. Καρλόβασι

    1.  

    ΜΕΣΣΑΡΗΣ

    ΔΙΟΝΥΣΗΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΜΙΛΙΑΤΣΟ

    ΠΕΠΙΤΑ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Μπάκας

    Παναγιώτης

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    ΜΠΑΛΟΠΗΤΑΣ

    ΑΝΤΩΝΗΣ

    ανεξαρτητος

    1.  

    Μπισκετζή

    Μαρία

    Ανεξάρτητος

    1.  

    Μπόκιας

    Γεώργιος

    Ανεξάρτητος

    1.  

    Μπόλιας

    Αλέξανδρος

    Ποσειδών Σύρου

    1.  

    ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ

    ΛΑΜΠΡΟΣ

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Μπουγιούκος

    Άγγελος

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Νιόκος

    Κωνσταντίνος

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    1.  

    Νομικός

    Ιάκωβος

    ΣΔΥΠ

    1.  

    ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ

    ΣΤΑΥΡΟΣ

    COYOTE BEEPBEEP

    1.  

    ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ