Δρομείς Σύρου

syrosrunners athiles

syros imi 2014 dromeis dek 14 2  dromeis dek 14 proti propoinisi 2015 dromeis tinos syrosrunners athiles2

  • Ευχαριστήριο του Συλλόγου μας για το Syros City Trail

    photo1Τετάρτη, 16 Σεπτεμβρίου 2015        

    Το Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου 2015 πραγματοποιήθηκε ο 1ος αγώνας δρόμου πόλης στα πλακόστρωτα σοκάκια και σκαλιά του λόφου της Ανάστασης, της Άνω Σύρου, της περιοχής Καμινίων και της Ερμούπολης, με την επωνυμία «Syros City Trail». Οι συμμετέχοντες μπορούσαν να επιλέξουν μια εκ των 3 διαδρομών της διοργάνωσης: 1χλμ-παιδιών, 4χλμ ή 10χλμ. Τους αγώνες διοργάνωσαν οι εταιρίες Chronosystems και Life Racing με την υποστήριξη του Δήμου Σύρου Ερμούπολης και του Συλλόγου Δρομέων Σύρου.

    Κατά γενική ομολογία οι αγώνες είχαν μεγάλη οργανωτική επιτυχία. Η συμμετοχή των αθλητών ήταν ικανοποιητική. Αθλητές από διάφορα μέρη της Ελλάδας ήρθαν και τίμησαν τους αγώνες, ανάμεσά τους αρκετοί διακεκριμένοι δρομείς.
    Ο Σύλλογος Δρομέων Σύρου θεωρεί υποχρέωσή του να ευχαριστήσει τους διοργανωτές, τις εθελοντικές ομάδες και τους χορηγούς οι οποίοι συνέβαλαν στην επιτυχή διοργάνωση του αγώνα.


    Στις απονομές παρευρέθηκαν:
    · Ο Δήμαρχος Σύρου Ερμούπολης, κ. Γεώργιος Μαραγκός
    · Ο Αντιδήμαρχος, κ. Γεώργιος Παπαμανώλης
    · Ο υπεύθυνος Αθλητισμού, κ. Γουλιέλμος Πρίντεζης


    Ευχαριστούμε θερμά :
    Όλους τους αθλητές που μας τίμησαν με την παρουσία τους.
    Την Αστυνομική Διεύθυνση Κυκλάδων.
    Τον σύλλογο “Choppers Riders Hellas – Club Syros”. Οι δικυκλιστές του Συλλόγου με την ενεργή παρουσία τους συνέβαλαν στο να είναι η διαδρομή απόλυτα ασφαλής για τους δρομείς.
    Τους πολιτιστικούς συλλόγους Αναστάσεως και Άνω Σύρου.
    Τη Λέσχη Φωτογραφίας Κινηματογράφου Σύρου για τα όμορφα στιγμιότυπα από τους αγώνες.
    Το Ινστιτούτο Κυβέλη για την εγκάρδια φιλοξενία του.
    Τους ποδηλάτες Σύρου.
    Τον DJ LK κο Λευτέρη Κουτσόπουλο για τις εύστοχες μουσικές επιλογές του.

    Ευχαριστούμε θερμά για τις ευγενικές χορηγίες τους:
    Την εταιρεία εμπορίου υπολογιστών Νικολούζος Α.Ε.
    Το κατάστημα βιολογικών προϊόντων «Ευεξία»
    Το κατάστημα Salad Shop
    Την εταιρεία ποτών «Οινοαγορά» Ρούσσου Αντωνία
    Την εταιρεία εμπορίου ποτών «Μακρυωνίτης»
    Το ζαχαροπλαστείο «Κανακάρη»
    Το καφέ ζαχαροπλαστείο «Το σπιτικό της Αγνής»
    Τη βιοτεχνία λουκουμιών «Κορρές»
    Το κατάστημα ζωοτροφών «Ο Κόκκινος»
    Την Εστία Σύρου «Η μικρή αγορά»
    Το κατάστημα «Πρίντεζης Store»
    Την εταιρεία «Prisma AV Procution», Γιώργος Ρούσσος
    Το Super Market Νεωρίου
    Την εταιρεία «Σύριγγας», φυσικό νερό πηγής
    Την εταιρεία ειδών συσκευασίας «Πλαστικά Σύρου»
    Την εταιρεία «Blue Star Ferries»
    Το ταξιδιωτικό γραφείο «Team Work»
    Το ξενοδοχείο «Francoise» στο Γαλησσά
    Το ξενοδοχείο “Emily” στο Αχλάδι
    Τα ενοικιαζόμενα δωμάτια και διαμερίσματα «Sea Colours» στην Ερμούπολη
    Το εστιατόριο «Αχλάδι»
    Την εταιρεία ιατρικού εξοπλισμού “MEDCARE” – Μιχάλης Λυγνός
    Το φαρμακείο της κα Ελένης Αρμακόλα
    Το φαρμακείο της κα Αγγελικής Καραμπούλα
    Το φαρμακείο των κ. Ε. Ιατροπούλου & Θ. Μακριδάκη
    Την φυσιοθεραπεύτρια κα Μηλιώτου Κατερίνα
    Τις Αναστασία Βλάμη, Αναστασία Κουντούρη και τους Ιωάννη Βλάμη, Γεώργιο Νούτσο, Αντώνιο Αρακά, για την εθελοντική τους προσφορά.

    Ευχαριστούμε τους χορηγούς επικοινωνίας :
    Την Αιγαίο Τηλεόραση για την βιντεοσκόπηση του αγώνα.
    Τις ιστοσελίδες SyrosToday.gr, SyrosAgenda.gr, Syros-Sports.gr, Cyclades24.gr, PerriSyrou.gr, sportcyclades.gr

    Τέλος, ευχαριστούμε τον εκδότη κο Γεώργιο Βλάχο ο οποίος δώρισε στους νικητές το λεύκωμα: Strolling in Syros. Όλη η Σύρος σε ένα φωτογραφικό λεύκωμα με μαγευτικές εικόνες.
    Η υποστήριξη όλων ήταν πολύτιμη και χωρίς αυτή θα ήταν πολύ δύσκολο έως αδύνατο να πραγματοποιηθούν οι αγώνες.
    Ευχόμαστε το 2016 οι αγώνες δρόμου που διοργανώνονται στη Σύρο να γίνουν θεσμός και η συμμετοχή αθλητών να ξεπεράσει κάθε προσδοκία. Ανανεώνουμε λοιπόν το ραντεβού μας για του χρόνου, με τον 3ο Ημιμαραθώνιο Σύρου και τον 2ο αγώνα πόλης «Syros City Trail».

    Δρομείς Σύρου

  • Αποτελέσματα 1ου αγώνα πόλης - Syros City Trail

    10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

    1 32 GEORGIOS MPATAS ΜΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:54:33 00:54:32 All Ages 1 Male 1 5:27 min/km
    2 12 LEONIDAS BALBIS ΒΑΛΒΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 00:58:47 00:58:45 All Ages 2 Male 2 5:52 min/km
    3 17 GEORGIOS DENAKSAS ΔΕΝΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:59:24 00:59:23 All Ages 3 Male 3 5:56 min/km
    4 2 DIMITRIS TROYPIS ΤΡΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:59:38 00:59:38 All Ages 4 Male 4 5:57 min/km
    5 48 KONSTANTINOS SIDIROPOYLOS ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:00:26 01:00:24 All Ages 5 Male 5 AIOLOS KORYDALLOY 6:02 min/km
    6 19 GEORGIOS ZAGKOYLIS ΖΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:00:50 01:00:49 All Ages 6 Male 6 AO MESOTOPOY LESBOY 6:05 min/km
    7 4 TAKIS PAPOYTSAS ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΤΑΚΗΣ 01:04:21 01:04:20 All Ages 7 Male 7 DROMEIS SYROY 6:26 min/km
    8 25 ALEKSANDROS KOMESSARIOS ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:05:01 01:04:57 All Ages 8 Male 8 telmissos neas makris-marathona 6:30 min/km
    9 16 AGGELIKI GEORONIKOY ΓΕΩΡΟΝΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:05:11 01:05:05 All Ages 1 Female 1 P.O.ARTAS - TAILWIND BIKESHOP 6:31 min/km
    10 36 ALEKOS NAKAS ΝΑΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ 01:05:35 01:05:34 All Ages 9 Male 9 6:33 min/km
    11 35 NIKOS MYTILINAIOS ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:05:46 01:05:44 All Ages 10 Male 10 6:34 min/km
    12 49 NIKOLAOS SIDIROPOYLOS ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:05:49 01:05:47 All Ages 11 Male 11 6:34 min/km
    13 65 XRHSTOS PAPADAS ΠΑΠΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:06:00 01:05:59 All Ages 12 Male 12 6:36 min/km
    14 39 STAYROS PAPAMIXAIL ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:07:55 01:07:49 All Ages 13 Male 13 P.O.ARTAS - TAILWIND BIKESHOP 6:47 min/km
    15 26 ARTOYROS KONTRA ΚΟΝΤΡΑ ΑΡΤΟΥΡΟΣ 01:07:57 01:07:56 All Ages 14 Male 14 6:47 min/km
    16 14 ARIS GABRIELATOS ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΑΡΗΣ 01:09:25 01:09:24 All Ages 15 Male 15 braskee team 6:56 min/km
    17 53 GEORGIOS XATZANTONIS ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:09:29 01:09:28 All Ages 16 Male 16 SYROS RUNNERS 6:56 min/km
    18 56 ARISTOTELA KALOYTSOY ΚΑΛΟΥΤΣΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΑ 01:09:32 01:09:29 All Ages 2 Female 2 6:57 min/km
    19 11 GEORGIOS ARGYRAKIS ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:10:04 01:09:57 All Ages 17 Male 17 Antiparos EnPlo 7:00 min/km
    20 46 DIMITRIS ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:10:21 01:10:19 All Ages 18 Male 18 SYROS RUNNERS 7:02 min/km
    21 1 ASIMINA IGGLEZOY ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 01:12:03 01:12:02 All Ages 3 Female 3 NORTH FACE 7:12 min/km
    22 50 PANAGIOTIS TOYRLAS ΤΟΥΡΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:12:40 01:12:31 All Ages 19 Male 19 7:16 min/km
    23 10 NIKOS ALTOYBAS ΑΛΤΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 01:12:41 01:12:35 All Ages 20 Male 20 SYROS RUNNERS 7:16 min/km
    24 62 PETE ALOUPIS ALOUPIS PETE 01:12:52 01:12:46 All Ages 21 Male 21 7:17 min/km
    25 31 SOFOKLIS MPALTATZIS ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 01:13:07 01:13:04 All Ages 22 Male 22 Natural High 7:18 min/km
    26 29 NIKOLAOS MARAGKOS ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:13:27 01:13:23 All Ages 23 Male 23 7:20 min/km
    27 41 IOANNIS PRINTEZIS ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:15:30 01:15:23 All Ages 24 Male 24 ANEKSARTITOS 7:33 min/km
    28 40 APOSTOLOS - AXILLEAS PAPARGYRIOY ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ 01:15:57 01:15:48 All Ages 25 Male 25 7:35 min/km
    29 15 KONSTANTINOS GARGANIS ΓΑΡΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:16:56 01:16:53 All Ages 26 Male 26 SYROS RUNNERS 7:41 min/km
    30 47 GIANNIS SIGALAS ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:17:54 01:17:50 All Ages 27 Male 27
    31 55 EFI KATSOGIANNH ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΦΗ 01:18:23 01:18:21 All Ages 4 Female 4 7:50 min/km
    32 66 BALINDRAS BASILEIOS EMMANOYHL ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΛΙΝΔΡΑΣ 01:21:13 01:21:05 All Ages 28 Male 28 8:07 min/km
    33 20 FILIPPOS ZEGKINOGLOY ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 01:21:22 01:21:20 All Ages 29 Male 29 8:08 min/km
    34 30 DIONYSIOS MESSARIS ΜΕΣΣΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 01:23:39 01:23:36 All Ages 30 Male 30 SYROS RUNNERS 8:21 min/km
    35 24 EYTYXIA KOINI ΚΟΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 01:24:13 01:24:05 All Ages 5 Female 5 Runner Store Trail Team 8:25 min/km
    36 54 LEONIDAS XOLEBAS ΧΟΛΕΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 01:24:52 01:24:51 All Ages 31 Male 31 FLOGA 8:29 min/km
    37 13 GIORGOS BARBARIGOS ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:25:56 01:25:51 All Ages 32 Male 32 SYROS RUNNERS 8:35 min/km
    38 60 DHMHTRHS LYMPEROPOYLOS ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:26:08 01:26:04 All Ages 33 Male 33 8:36 min/km
    39 59 PANAGIOTHS MPAVEAS ΜΠΑΒΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:26:09 01:26:03 All Ages 34 Male 34 8:36 min/km
    40 18 ELENI EKSARXOY ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 01:26:20 01:26:16 All Ages 6 Female 6 8:38 min/km
    41 42 EYAGGELIA RALLI ΡΑΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:26:29 01:26:22 All Ages 7 Female 7 8:38 min/km
    42 57 IOANNA MIXAHLIDOY ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΙΟΑΝΝΑ 01:27:02 01:26:47 All Ages 8 Female 8 8:42 min/km
    43 21 ISAAK ISAAKIDIS ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 01:27:19 01:27:10 All Ages 35 Male 35 NS COACHING 8:43 min/km
    44 58 STAMATINA KOSTANTINIDOY ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 01:28:04 01:28:01 All Ages 9 Female 9 8:48 min/km
    45 33 MARIA MPISKETZI ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 01:28:44 01:28:38 All Ages 10 Female 10 SYROS RUNNERS 8:52 min/km
    46 38 FOTIS NTOTSIAS ΝΤΟΤΣΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 01:29:41 01:29:38 All Ages 36 Male 36 ANEKSARTITOS 8:58 min/km
    47 61 ALITHEA CUMMINS CUMMINS ALITHEA 01:30:34 01:30:27 All Ages 11 Female 11 9:03 min/km
    48 63 VICKI FOX FOX VICKI 01:30:41 01:30:35 All Ages 12 Female 12 9:04 min/km
    49 64 GIORGOS DABAZOGLOY ΔΑΒΑΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:50:04 01:49:56 All Ages 37 Male 37 11:00 min/km
    50 52 THEANO FOTOPOYLOY ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ 01:54:03 01:53:57 All Ages 13 Female 13 Runner Store Trail Team 11:24 min/km

    4 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

    1 216 ALEKSIS MENDRINOS ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 00:21:03 00:21:02 All Ages 1 Male 1 SYROS RUNNERS 5:15 min/km
    2 231 ELENA KLAPANARA ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΑ 00:23:39 00:23:38 All Ages 1 Female 1 SEVAS TRIKALON 5:54 min/km
    3 220 DIMITRIS ARBANITIS ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:23:42 00:23:40 All Ages 2 Male 2 5:55 min/km
    4 219 PANTELIS ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 00:25:16 00:25:12 All Ages 3 Male 3 POSEIDON 6:19 min/km
    5 202 MIXALIS BAKONDIOS ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:25:37 00:25:35 All Ages 4 Male 4 6:24 min/km
    6 238 CHRISTIAN RUNDA RUNDA CHRISTIAN 00:25:43 00:25:38 All Ages 5 Male 5 6:25 min/km
    7 206 IOANNIS PALAMARIS ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:26:21 00:26:18 All Ages 6 Male 6 SYROS RUNNERS 6:35 min/km
    8 225 SPYRIDON STEFANATOS ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:27:33 00:27:33 All Ages 7 Male 7 6:53 min/km
    9 232 KATERINA ALEKSIOY ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:27:35 00:27:35 All Ages 2 Female 2 SD TRIKALON 6:53 min/km
    10 221 DIMITRIS LYGNOS ΛΥΓΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:28:38 00:28:35 All Ages 8 Male 8 syros moto club 7:09 min/km
    11 222 STAYROYLA PANAGIOTOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 00:29:01 00:28:59 All Ages 3 Female 3 7:15 min/km
    12 236 THANASIS KARAMPATSOS ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 00:29:03 00:29:01 All Ages 9 Male 9 7:15 min/km
    13 211 ANASTASIOS BLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:29:10 00:29:07 All Ages 10 Male 10 SYROS RUNNERS 7:17 min/km
    14 201 ANTONIA - MARKELLA NTOTSIA ΝΤΟΤΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ - ΜΑΡΚΕΛΛΑ 00:30:22 00:30:22 All Ages 4 Female 4 ANEKSARTITOS 7:35 min/km
    15 210 DIMITRIS XANIOTIS ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:30:27 00:30:23 All Ages 11 Male 11 SDY MYKONOY 7:36 min/km
    16 223 ILIADA PANAGIOTOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΛΙΑΔΑ 00:30:48 00:30:48 All Ages 5 Female 5 7:42 min/km
    17 218 KONSTANTINOS ZAGKOYLIS ΖΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:31:01 00:30:57 All Ages 12 Male 12 SYROS RUNNERS 7:45 min/km
    18 235 MARIA PAPAMIXAHL ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ 00:31:08 00:31:08 All Ages 6 Female 6 7:47 min/km
    19 213 GIANNIS ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:32:50 00:32:44 All Ages 13 Male 13 SYROS RUNNERS 8:12 min/km
    20 233 SISY KLAPANARA ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΣΙΣΥ 00:32:51 00:32:49 All Ages 7 Female 7 DROMEIS SYROY 8:12 min/km
    21 224 GIORGOS BASALOS ΒΑΣΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:34:05 00:34:03 All Ages 14 Male 14 8:31 min/km
    22 239 MARIA NIAOY ΝΙΑΟΥ ΜΑΡΙΑ 00:37:14 00:37:06 All Ages 8 Female 8 9:18 min/km
    23 217 KALLIOPI ZAGKOYLI TSIOYRI ΖΑΓΚΟΥΛΗ ΤΣΙΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 00:37:18 00:37:13 All Ages 9 Female 9 SYROS RUNNERS 9:19 min/km
    24 237 STAYROS ROSSOLATOS ΡΟΣΣΟΛΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:37:57 00:37:55 All Ages 15 Male 15 9:29 min/km
    25 203 ARISTEA BASILOPOYLOY ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 00:38:16 00:38:14 All Ages 10 Female 10 CHRONOSYSTEMS 9:34 min/km
    26 230 DIMITRIOS KOYBARIS ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:39:28 00:39:23 All Ages 16 Male 16 SYROS RUNNERS 9:52 min/km
    27 240 GIORGOS MARAGKOS ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:42:26 00:42:20 All Ages 17 Male 17 10:36 min/km
    28 204 ARISTEIDIS KORFIATIS ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 00:43:03 00:42:59 All Ages 18 Male 18 10:45 min/km
    29 208 GEORGIA STAYRIDOY ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:43:29 00:43:26 All Ages 11 Female 11 SYROS RUNNERS 10:52 min/km
    30 209 GEORGIOS ROZOS ΡΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:45:44 00:45:39 All Ages 19 Male 19 11:26 min/km
    31 214 EYAGGELIA PAPAILIA ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 00:53:58 00:53:54 All Ages 12 Female 12 SYROS RUNNERS 13:29 min/km
    32 228 MARIA GEROYKALI ΓΕΡΟΥΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 01:00:17 01:00:10 All Ages 13 Female 13 15:04 min/km
    33 229 JEANETTE SMITH SMITH JEANETTE 01:00:32 01:00:26 All Ages 14 Female 14 15:08 min/km
    34 227 ELPIDA KIAMOY ΚΙΑΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 01:09:38 01:09:32 All Ages 15 Female 15 17:24 min/km
    35 226 KONSTANTINA PANAGOPOYLOY ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:09:39 01:09:33 All Ages 16 Female 16 17:24 min/km

    Αποτελέσματα: http://chronosystems.gr/index.php/results